Klanten zijn enthousiast over de wijze waarop we projecten uitvoerden. We worden erkend als project managers die hard zijn op project gerelateerde zaken zoals het halen van planningen en het binnen budget opleveren.
Maar meer nog herkennen onze opdrachtgevers dat wij projecten ook met ons hart benaderen, niet alleen door onze inzet te tonen, maar juist door alle projectleden goed bij een project te betrekken en ze te laten excelleren op hun eigen terrein.
Onze relaties met onze klanten zijn langdurig: we staan voor
onze zaak, we durven onze handen vuil te maken juist wanneer het er om gaat in een project of programma. Bestaande klanten vragen ons daarom terug voor nieuwe en complexe opdrachten.
Tenslotte komt de waardering van onze klanten het beste tot zijn recht in onze testimonials. Recent hebben we er weer 3 mogen ontvangen. Te weten van:
Helaas kunnen we niet alle testimonials op onze website toenen. U ziet alleen de meest recente. Op verzoek sturen wij u een compleet overzicht toe. Stuur daarvoor een mail met naam en adres naar qolorinfo@qolor.nl.
|